Kupimy Twój samochód od ręki

Skup samochodów używanych

 

 

Dowiedz się więcej

Dlaczego wybrać nasze usługi?

Skup aut używanych do złomowania

Nasza firma przyjmuje auta, zarówno osobowe jak i dostawcze. Dla nas nie jest ważna marka, ani rok produkcji. Na miejscu dokonujemy fachowej i rzetelnej wyceny Twojego pojazdu, a zapłatę dostajesz od razu do ręki.

Co mówią nasi klienci

Dwa tygodnie temu oddałem do skupu w Antoninie mojego starego passata z ‘97 roku. Na miejscu wszystko poszło sprawnie. Panowie pracujący w skupie naprawdę zadowalająco wycenili mój samochód. Dodatkowym plusem, było to, że sami po niego przyjechali do Ostrowa, nie musiałem sam się martiwć o dowóz auta.

Marek

Ostrów Wielkopolski

Dlaczego wybrać nasze usługi?

Złomowanie pojazdów

Złomowaniem pojazdów trudnimy się nie tylko w obrębie Odolanowa, ale i skupujemy auta z okolic. Na miejscu otrzymasz u nas oświadczenie potwierdzające kasację pojazdu, dzięki któremu możesz wyrejestrować auto w Urzędzie Komunikacji.

Nasze usługi złomowania pojazdów świadczymy na terenie następujących miast: Kępno, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Ostrzeszów, Odolanów

Co mówią nasi klienci

Firma bardzo szybko odpowiedziała na moje złoszenie i już następnego dnia była u mnie, by odebrać samochód do złomowania. Od razu na miejscu otrzymałem potrzebne dokumenty do wyrejestrowania samochodu oraz odzyskania ubezpieczenia. Polecam wszyskim, którym zależy na wykonaniu kasacji szybko i profesjonalnie.

Łukasz

Kalisz

Dlaczego wybrać nasze usługi?

Auto pomoc

Nasze usługi są dostępne przez 24h, wystarczy jeden telefon i przyjedziemy pomóc Ci w kryzysowej sytuacji. Zadzwoń i dowiedz się czy możemy Ci dzisiaj pomóc.

Co mówią nasi klienci

W trakcie jazdy zauważyłam dym wydobywający się spod maski. Zadzwoniłam po auto pomoc, która bardzo szybko dotarła na miejsce i odholowała mój samochód do mechanika, gdzie usterka została zdiagnozowana. Polecam!

Anna

Kępno

alt

Napisz do nas

WYCENA TWOJEGO SAMOCHODU